CEVİZ YETİŞTİRİCİLİĞİ / NİKSAR CEVİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CEVİZ YETİŞTİRİCİLİĞİ / NİKSAR CEVİZ

CEVİZ FİDANCILIĞI BİLGİ PORTALI

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Devlet arazisi kiralayarak ceviz bahçesi

YazarMesaj
selcukdemirci22

Devlet arazisi kiralayarak ceviz bahçesi Empty
MesajKonu: Devlet arazisi kiralayarak ceviz bahçesi   Devlet arazisi kiralayarak ceviz bahçesi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 1:44 am

merhabalar

1-) ben Edirne uzunköprüde köye ait olan devlet arazini kiralayarak ceviz bahçesi kurmak istiyorum.Devlet arazisi nasıl kiralanır,hangi makamlara nasıl başvurmam gerekir tam olarak bilmiyorum.

2-) devlet,öncelik olarak araziyi köy namına işlemek üzere muhtarlıklara veriyomuş sanırsam.Bizim köy muhtarıda ''ben köy namına işliyecem'' diyerek araziye kimseyi sokmamış fakat 5-6 senedirde hiçbirşey ektiği yok.acaba bu arazi için başvursam bir sonuç çıkarmı

3-) Eğer o arazi için başvuramazsam istanbul yada tekirdağ civarlarında,devletin kiralayabileceği devletin orman yada hazine arazilerinin yerlerini nasıl tespit edip kiralamak için nasıl başvurabilirim

4-) devletin ceviz yetiştiriciliği için bazı teşfikleri varmış bu teşvikler nelerdir

biraz uzun oldu ama konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarlarsa minnettar olurum. şimdiden teşekkürler

Devlet arazisi kiralayarak ceviz bahçesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 50 ton iç ceviz ihtiyacı
» NEDEN CEVİZ
» CEVİZ HASADI
» Toprak İstekleri